Velmi vydařené slavnosti!

Dvoudenní oslavná akce proběhla v Jedomělicích u příležitosti 95. výročí založení tělovýchovné jednoty a 50. roku existence fotbalového oddílu. Pátečního slavnostního zasedání se účastnilo více než 150 osob! Zaplněná sokolovna přihlížela slavnostním projevům z úst předsedy TJ Sokola Jedomělice Josefa Nedvěda, starosty obce Jedomělice Jiřího Pospíšila, předsedy okresního fotbalového svazu Petra Blažeje a nakonec i spontánnímu vystoupení předsedy fotbalového SK Slaný Zdeňka Hořejšího. Zasedání byl přítomen i zástupce České unie sportu.

IMG_9547

TJ Sokol Jedomělice zde představila a pokřtila knihu věnující se celé historii sportu v naší obci, ale zejména a hlavně samotnému fotbalovému oddílu. Krásná ocenění si odnesli nejen členové Sokola za odvedenou práci a přínos pro naší organizaci a obec, ale i Ti nejmenší z našeho žákovského oddílu kopané. Významné osobnosti celé padesátileté historie fotbalu byli oceněni již zmíněnou knihou. Na přání hráčů prvního mužstva Jedomělic došlo také k ocenění skvělé fanouškovské základny!

IMG_9559IMG_9727

Současný předseda TJ Sokol Jedomělice Josef Nedvěd, ale i ten bývalý Josef Ekrt neskrývali dojetí nad účastí a průběhem celého zasedání!

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST!
IMG_9685

Celý večer byl zakončen taneční zábavou a úžasným ohňostrojem!

IMG_9770IMG_9753IMG_9762IMG_9693

 

Sobotní turnaj žáků vyhráli domácí borci!

Od devíti ráno se rozehrál na místním fotbalvém hřišti turnaj žáků. V něm symbolicky triumfovali naše nejmladší domácí naděje! Sportovní areál se pak pomalu začal plnit známými osobnostmi z dob minulých, ale i současných. Zejména hráči současného prvního týmu Jedomělic pojali celé výroční oslavy i jako oslavy postupu do I.A třídy, a tak o zajímavá fotbalová i nefotbalová představení na hrací ploše skutečně nebyla nouze 🙂 A vzhledem k tomu, že se všichni zúčastnění na propozičních pravidlech nebyli schopni shodnout, skončil tento souboj tří týmů po všech remízových klání bez vítěze!

IMG_9864IMG_9909IMG_9855IMG_9811

Vašek Hébr alias „fotbalový bůh Jedomělic“!

IMG_9893IMG_9894IMG_9895IMG_9896

Výroční oslavy tak definitivně ukončily ročník 2014/15. Ročník, na který v naší organizaci nebude nikdy zapomenuto! Děkujeme všem, kteří se zúčastnili tohoto parádního setkání!

IMG_9740

Fotogalerii z výročních oslav zaktualizujeme v následujících dnech. Již brzy bude také zveřejněn plán letní přípravy mužů, který musel být vzhledem k brzkému startu vyšší soutěže poupraven. Los I.A třídy se uskuteční 9. července a i z něj Vám samozřejmě přineseme nejčerstvější aktuality včetně rozpisu mistrovských utkání. Nyní tak přichází na řadu opět práce. Práce na posílení mužstva, ale i na samotném zázemí v našem sportovním areálu! O novinkách Vás budeme vždy včas informovat!

SLEDUJTE NÁS!

IMG_9516IMG_9549IMG_9517IMG_9566IMG_9629IMG_9603IMG_9580IMG_9578IMG_9677IMG_9716IMG_9833IMG_9869IMG_9843IMG_9914IMG_9928

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *