Delší léto 🙂

Oproti předchozím dvěma letům, kdy náš klub startoval v I.A třídě středočeského kraje, zažijí fotbalisté jedomělického sokola o čtrnáct dní delší léto. S posledním prázdninovým víkendem přijde i první mistrovské kolo, a tak byl start letního přípravného období stanoven na 10. srpen. Jedomělčtí totiž dobrovolně opustili šestou nejvyšší výkonnostní úroveň v zemi a rozhodli se startovat v krajské I.B třídě. S blížícím se losem soutěže (losovací aktiv 13.7. – Národní dům, Vinohrady) přichází i velmi zajímavé události ohledně účastníků nadcházejícího ročníku. A zřejmě se je opravdu nač těšit! Bližší a přesnější informace o soupeřích, včetně samotného rozlosování, přineseme v reportáži ihned po aktivu.

06.08. NEDĚLE – brigáda hráčů a funkcionářů ve sportovním areálu hřiště

10.08. ČTVRTEK – trénink 18:00 (hřiště JEDO)

12.08. SOBOTA – přípravný zápas – turnaj v Klobukách (info bude upřesněno)

15.08. ÚTERÝ – trénink 18:00 (hřiště JEDO)

17.08. ČTVRTEK – trénink 18:00 (hřiště JEDO)

19.08. SOBOTA – přípravný zápas (čas bude upřesněn) – Brandýsek (hřiště JEDO)

22.08. ÚTERÝ – trénink 18:00 (hřiště JEDO)

24.08. ČTVRTEK – trénink 18:00 (hřiště JEDO)

26. – 27.08 – MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Někteří členové jedomělického týmu si zkrátí „dovolenku“ od fotbalu účastí na oblíbeném pozdeňském turnaji již tuto sobotu 8.7. od 13:00. V současné době vedení klubu pracuje na kádru pro ročník 2017/18. Již brzy bude představen nový realizační tým Sokola Jedomělice. Předseda klubu Josef Nedvěd nás zde také seznámí s aktuální situací uvnitř oddílu a nastíní plány budoucí.

SLEDUJTE NÁS!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *