Vážení,

Josef NedvědI.A třída středočeského kraje rozehrála svá první kola o uplynulém víkendu. Já mohu nyní už s radostí konstatovat, že budeme u toho taky! TJ Sokol Jedomělice vstoupila do tohoto ročníku sice trošku nešťastnou prohrou na půdě Pšovky Mělník, ale bez většího ostychu! Naopak si dovolím říci, že jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a že atmosférou, kterou jsme sebou přivezli, soutěž určitě obohatíme. Opravdu skvělé slyšitelné podpory se dostalo našim hráčům i přes neskutečná vedra, která v Čechách panovala a to je opět úctyhodný výkon našich fanoušků. Jsem si jist, že v soutěži obstojíme i sportovně, protože věřím našemu týmu. Je neuvěřitelné, že kostra tohoto mužstva vzešla ze čtvrté třídy, nejnižší soutěže v zemi, a i přesto tento tým dále směle boří historické limity našeho malého fotbalového klubu. Vhodné a postupné doplňování kádru vyvrcholilo letošní premiérovou účastí v soutěži, o níž jsme zde ani nesnili! I proto bylo rozhodování o přijmutí či ne přijmutí I.A třídy pro nás tak složité a turbulentní. A ač je tato úroveň fotbalu z dlouhodobého hlediska již nad naše finanční možnosti, jsme schopni tento ročník zajistit. Co bude dál? To ukáže čas sám. Vzpomeňme, kolikrát jsme už překonali pomyslný strop našich možností?! Ohromný respekt ale samozřejmě máme ze sportovní úrovně soutěže. Jakékoliv umístění na nesestupových příčkách by bylo úžasným počinem, pro nás až zázrakem. A proto si pojďme užít tento ročník a tuto soutěž. Bude to neskutečný boj o každý bod. Já doufám a věřím, že náš tým zejména doma bude bodovat a svůj hrad nenechá dobýt nikdy snadno a bez urputného boje. Hodně důležitý bude již první domácí zápas, na který Vás všechny srdečně zvu. Budeme Vaši podporu potřebovat!            

Josef Nedvěd

V.Radim 5x

_MG_4021_MG_3976_MG_3971_MG_3922

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *