Doksy, valná hromada, rozlučka a pak výroční oslavy!

V sobotu sice proběhne poslední kolo „Fair Credit I. B třídy středočeského kraje, ale sezóna samotným zápasem pro jedomělické ještě zdaleka neskončí. Kromě plánovaného rozlučkového večírku proběhne navečer i valná hromada sokolské tělovýchovné jednoty. Navíc o čtrnáct dní později oslaví TJ Sokol svá tolik očekávaná výročí dvoudenní slavností!

20150531_184740

V posledním utkání sezóny navíc stylově v domácím prostředí vyzveme suverénního vítěze naší skupiny postupující tým Doks. Tento souboj rozhodne o konečném umístění TJ Sokola Jedomělice! Ve hře reálně zůstává stále celkově druhé místo v tabulce. Horším, než třetím místem pro nás, už ale ročník 2014/15 skončit nemůže!

A to je opět úžasný počin tohoto týmu, který od sezóny 2011/12 každoročně překonává historicky dosažená klubová maxima. Kde až se tento jedomělický fotbalový „progres“ posledních let zastaví je ve hvězdách 🙂 . Ale zavzpomínat a připomenout si nejen poslední úspěšné roky, ale i ty historicky třeba úplně první fotbalová léta v Jedomělicích můžete na blížících se oslavách výročí založení našeho oddílu! Ve spojení s 95.rokem existence samotné místní tělovýchovné jednoty, pod jejíž hlavičkou vlastně náš fotbal v „Jedo“ vznikl, proběhne dvoudenní oslavná akce ve dnech 26.6. – 27.6. 2015!

Pozvánka výročí

Páteční slavnostní schůze vyvrcholí oceněním členů místního Sokola a skončí taneční zábavou. Tento večer také naše organizace představí a dá do prodeje knihu, věnovanou nejen tělovýchovné jednotě, ale především a hlavně celé padesátileté fotbalové historii! Sobotní program je vyhrazen výhradně fotbalu. Na hřišti se nejdříve představí v žákovském turnaji budoucí naděje naší kopané a později také všechny současné a bývalé „Jedo hvězdy“! Konečně tak dojde k rozluštění věčného pření, o tom kdo má největší zásluhy na kvalitě místního fotbalu. Zda jsou to místní vesničtí rodáci (Jedo a okolí – JEDOMĚLICE), či slánská klika (Slaný a okolí – JEDOSLANÝ) a nebo snad pražští žoldáci (Praha a okolí – JEDOPRAHA) 🙂 ? Bližší informace včetně nominací jednotlivých hvězdných týmů zveřejníme po posledním mistrovském zápase!

TO BUDE BITVA!

Copy of 0001

TJ SOKOL JEDOMĚLICE SRDEČNĚ ZVE VŠECHNY SOUČASNÉ, ALE I BÝVALÉ ČLENY A TAKÉ SVÉ NEJVĚRNĚJŠÍ PŘÍZNIVCE!

20150509_18480111136263_561959053945044_6971987318274253299_o20141108_154709Divacradost po konciKonecsezony201314Tým 2013Plakát tým 4xDiváci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *