Sport Invest I.A třída roztáčí svá kola již tento víkend!

Náš klub přivítá v úvodním duelu jarního ročníku na svém domácím kolbišti už tuto neděli mělnickou Pšovku. Vzhledem k tabulkovému postavení obou mužstev přináší první mistrovské utkání tohoto roku skutečně mimořádnou důležitost! Navíc FK Pšovka Mělník s tříbodovým náskokem na jedomělické slavila v podzimním vzájemném duelu velmi šťastné vítězství 1:0. Nejtěsnější možná prohra TJ Sokola Jedomělic v premiérovém kole I.A třídy zůstala v hlavách našich fotbalistů dodnes. Odvetný duel tak přináší možnost odplaty! Důležitost tohoto zápasu vnímáme a na hráče již delší dobu apelujeme, aby se maximálně zkoncentrovali a připravili“, říká hlavní trenér Jiří Roubal. Nechceme po utkání sedět v šatně s hlavami dole, ale na druhou stranu jde o první jarní kolo z patnácti. Střetnutí jako nějakou vendetu určitě nebereme, ale výsledek tak trochu asi opravdu určí směr druhé poloviny sezóny“, doplnil jeden z asistentů a kapitán mužstva Robert Nedvěd.

Vyšata

Jedoměličtí zakončili přípravu jednogólovou prohrou s účastníkem krajského přeboru TJ Jíloviště a tak tento týden musí ještě vyladit tu správnou sportovní formu. „V přípravném období jsme měli absenční potíže, a i proto jsme nemohli odzkoušet v zápasech více variant a odtrénovat vše naplánované. Tradičně tak spoléháme i na individuální připravenost jednotlivců! Důležitý bude také stav hřiště, nemyslím si, že by zrovna nám nahrával těžší terén“, vyjádřil své obavy Jiří Roubal. V příznivou předpověď počasí doufají v Jedo asi naprosto všichni. Momentálně je totiž stav hrací plochy na hraně regulérnosti.

TJ Sokol Jedomělice vstupuje do jara s téměř s totožným kádrem jako na podzim. Své hostování zde prodloužili Borský, Buzek a Petržílka. Jediným nováčkem v týmu je Richard Knotek mladší, který si své místo vybojoval nejen výbornými výkony, ale i přístupem! Otázky nad složením základní jedenáctky jsou tudíž na pořadu dne: „Zatím stále ideální sestavu diskutujeme, momentálně se neshodneme ani v našem trenérském týmu 🙂 , ale máme spíše příjemné starosti. Ríša Knotek ml. skutečně překvapil nás všechny a rozšířil naše možnosti především v defenzívě“, přemítá Jiří Roubal. Robert Nedvěd pak zdůraznil důležitost širšího kádru: „Pokud nastupujete k zápasu ve 12 či 13 lidech – věřte, že soupeř to dobře vidí a logicky mu roste sebevědomí. V případě, že je lavička plná, budí to respekt a hlavně nám to dává možnost reagovat střídáním na vývoj zápasu. To je opravdu podstatné, mít či nemít možnost adekvátní náhrady! Každý den před utkáním se modlím u svého mobilu, aby píplo co nejméně omluvenek 🙂 .“ 

Nedělní řežba přinese určitě velmi mnoho zajímavých okamžiků a plno napětí. Přijďte proto také povzbudit jedomělického Sokola v nejvyšší soutěži, která se kdy v této vísce hrála! Naši hráči budou opět spoléhat na podporu domácího prostředí. Především pak na hlasité fandění a bubny místního Jedo Fans Ultras! V neděli v Jedo na fotbale!

201_09_13_096

JEDOFOREVER

logo-Jedo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *