Jan Charvát zůstává!

S aktuálním složením realizačního týmu vstoupí jedomělický sokol i do odvetných bojů druhé části sezóny. Ovšem zvěsti o předčasném konci hlavního trenéra Jana Charváta nebyly zase tak liché. „Honza vše co dělá, chce dělat na sto procent. S jeho prací jsme naprosto spokojeni. Bohužel začíná být časově výrazně omezen a zřejmě až skutečná realita po novém roce ukáže, zda lze vše skloubit s trénováním v JEDO“: vysvětluje trenérovi pochybnosti a úvahy předseda klubu Josef Nedvěd. Dohoda však nakonec byla ujednána. Začne se v neměnném složení. Vzhledem k tomu, že hlavní trenér nebude moci být vždy osobně přítomen, převezme více odpovědnosti současný asistent Martin Janda. Cíle klubu se ani v nejmenším nemění. „Rádi bychom v druhé polovině ročníku vylepšili tabulkové postavení. Také chceme zapracovat ještě více na sounáležitosti a přijmutí hodnot klubu a to zejména u mladších členů týmu“: doplnil nejbližší hlavní sportovní mety Josef Nedvěd. Zdůraznil tak důležitost pozitivní atmosféry v oddíle založené na spolehlivosti, slušnosti, respektu a veliké chuti do fotbalu. Zároveň potvrdil ambice udržet krajskou úroveň co nejdéle a pokusit se vytvořit mužstvo, které by bylo ještě schopno hrát o čelo soutěže.

Program zimní přípravy bude brzy zveřejněn. Dolaďují se již jen detaily. Pohyb v kádru se příliš neočekává, ale může nastat. „Jeden hráč z našeho současného kádru by rád změnil působiště. Pokud se jeho názor nezmění a dohodneme se na odstupném s případným zájemcem, nebudeme mu bránit. Opačným směrem usilujeme a jednáme o příchodu jednoho jediného fotbalisty, neboť šíře kádru je pro nás momentálně dostatečná. Věříme a počítáme totiž s návratem Vojty Hory a Romana Vyšaty. Oba shodně plánují naskočit hned v úvodu zimní přípravy“: zodpověděl otázku kádru Robert Nedvěd. Fanoušci velmi často také volali po Janu Horákovi, který se i přes avizovaný comeback, na podzim v dresu JEDO vůbec neukázal. „Bohužel situace se u Honzy změnila. Momentálně upřednostňuje práci a jiné aktivity. Stále doufám, že se třeba ještě někdy připojí, ale na jaře to s největší pravděpodobností nebude“: doplnil ještě člen nejužšího vedení Sokola Jedomělice. Stále tak vlastně pokračuje omlazovací proces s výraznou obměnou kádru. Utváří se nová osa týmu, samotná hierarchie v mužstvu, provázanost pozic, automatismy, ale vůbec nejzásadnější a asi i jedinou správnou cestou k úspěchu je a bude, aby tým zůstal pohromadě a pravidelně se scházel.

BRZY ZVEŘEJNÍME PROGRAM ZIMNÍ PŘÍPRAVY.

ČEKÁ NÁS I VÁNOČNÍ „OBLÍBENÉ“ HODNOCENÍ JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ 🙂

SLEDUJTE NÁS!