Rodiny sebou – dětské hřiště je tu….

Předseda klubu Josef Nedvěd označil jako jeden z největších cílů podzimní sezóny vybudování dětského zázemí v jedomělickém fotbalovém areálu. Tento projekt už dostává velmi reálné obrysy. „Již tuto neděli, kdy přivítáme v domácím prostředí Vraný, bude z velké části otevřen i koutek pro ty nejmenší. Zdaleka ještě ale není vše hotové. Celý prostor bude brzy doplň o více herních prvků. Co nejdříve provedeme bezpečnostní zakrytí celého prostoru ochranou sítí či plachtou. V budoucnu bude instalováno i kryté posezení, které určitě uvítají zejména rodiče„: vysvětluje nadšeně nejvyšší muž oddílu kopané.

Ještě jednou pak připomínáme následující 6. kolo PRODIET I.B třídy, kdy v domácím prostředí přivítáme Sokol Vraný. Zápas má v neděli výkop v 16:00! Jedoměličtí si připsali v dosavadním průběhu soutěže pouze jedno tří bodové vítězství. Možná i proto provází atmosféru kolem dalšího očekávaného derby menší rozpaky. „Poslední dobou to vypadá, že herně se nám daří venku více než-li doma. Paradoxně na větším hřišti jako bychom dokázali být nebezpečnější. Zatím zůstáváme klidní. Netlačíme na trenéry ani na tým. Sestava se postupně protáčí, což byl i jeden z našich cílů. Bohužel, ačkoliv se trénuje poctivěji, absence se vyřešit stále nepodařilo, což mě osobně mrzí zatím nejvíc. Myslím si, že nyní s Vraným nás čeká něco jako zlomové střetnutí„: burcuje před důležitým střetnutím mužstvo Josef Nedvěd.