Sokol Jedomělice vs Sokol Klobuky

31.3.2019

Nakonec i exhibice 🙂

Velmi koncentrovaně přistoupili v Jedomělicích k druhému střetnutí jarní části PRODIET I.B třídy. Ze zápasu se omluvilo jen několik málo borců, a tak měli trenéři opět z čeho vybírat. Po druhé v řadě se do boje těšilo na šestnáct hráčů. Naštěstí byl výsledek oproti Unhošti nyní zcela opačný. Vzhledem ke skončené zimě se hrálo na výborně připraveném povrchu. Skvělá návštěva (přes 120 platících diváků) viděla v první šanci po rohovém kopu hostů neobsazeného útočníka soupeře, který naštěstí svou hlavou nedokázal míč trefit ideálně. Po zbytek utkání si Klobuky větší příležitost nevytvořili a to je asi největší ocenění pro naší jindy tak kritizovanou defenzivní činnost! Domácí sokol hrál velmi pozorně, zodpovědně a s patřičným nasazením. Také to byl výkon trpělivý. Po brzkém Vyšatově gólu se na hře nic nezměnilo a dále naši urputně dobývali tvrdou obrannou hráz hostujícího mužstva. Po poločasové přestávce je k vidění stejný děj, ale s jedním viditelným rozdílem. Defenziva Klobuk již není tak pevná, možná i s přicházející únavou pouští jedomělické k obrovským možnostem. Svou premiérovou branku v dresu JEDO k veliké radosti všech úžasných domácích fanoušků vsítí Martin Drbota. „Drby“ předvede výkon, kterým si ihned pozornost všech příznivců zcela získává. Spolupráce s druhým „rychlonožkou“ Martinem Zahradníkem byla dnes přímo excelentní. „Zahry“ též mimořádný výkon. Další góly tak na sebe nenechají čekat. „Střídající“ hráči snad ještě zvýší kvalitu a rychlost na hřišti v náš prospěch, a tak pro soupeře končí střetnutí debaklem. David Procházka do zápasu vlétne jakoby ho hrál od začátku. Filip Milfait obdivuhodně promění své první dva kontakty s míčem v góly, aby nakonec i lehkonohý Erik Rezek posunul skóre na konečných 7:0.

Přístup k zápasu, bojovnost, fotbalovost, kvalita, efektivita a silná vůle. Odměna v podobě krásného výsledku! Neděle se prostě povedla. Návštěva a atmosféra byla přímo úžasná. JEDO FANS ULTRAS jsou zcela jedineční! Je jasné, že takhle to pokaždé dopadnout nemůže, proto si užijme týden a připravme se na Hostouň. Bude to boj.

3. Petr Bakos
4. Robert NedvědGólAsistenceAsistence