AFK Tuchlovice vs Sokol Jedomělice

29.1.2017

Tuchlovice jasně lepší…

Horkou jehlou sešitá sestava Jedomělic neměla proti výbornému soupeři šanci. První přípravné střetnutí a hned gólová nadílka především v naší síti. V tomto období není o podobné výsledky nouze a nikdo v klubu se z konečné podoby skóre zdaleka nehroutí. Naopak zaznívají spíše spokojenější ohlasy. Tuchlovice jsou v přípravě rozhodně dál než náš tým a jejich kvalita je neoddiskutovatelná. Jejich postavení v tabulce krajského přeboru skutečně není náhodné. Veliká škoda pro náš klub, že jsme se jim nemohli postavit v silnějším složením a sehrát vyrovnanější utkání. V každém případě to bylo poučných devadesát minut, které se nemohou rovnat žádnému tréninku. Výhodou bylo i možnost vidět zkoušené hráče (kteří rozhodně nezklamali) v akci pod skutečným tlakem. Vedení klubu doufá, že již následující týden bude moci představit nové posily v boji o jarní mistrovské body. Zároveň plánuje možnost dalšího zkoušení nových fotbalistů přímo v přípravných zápasech.

TRÉNINK ÚTERÝ 17:30 SOKOLOVNA JEDOMĚLICE (hala)