Dobojováno, ceny rozdány!

Chmurnější konec jarního ročníku při vyhlašování cen JEDO Fotbalista sezóny byl na několik málo okamžiků zapomenut. Vítězové byli oceněni hodnotnými poukazy od společnosti teamstore.cz a také potleskem všech přítomných. Nejlepším fotbalistou uplynulého ročníku byl zvolen s velikým náskokem Martin Zahradník. Za své úsilí a přístup k fotbalu si právem vydobyl první pozici. Martin poděkoval všem, od kterých dostal hlas a svou výhrou (kopačky v libovolné cenové hodnotě) byl velmi příjemně potěšen. Druhé místo získal Robert Nedvěd, který svou cenu a umístění věnoval jen o kousíček čtvrtému v pořadí Josefu Pospíšilovi. Jelikož si dle slov kapitána zaslouží ocenění ve svých osmnácti letech za své výkony mnohem více. Třetí skončil Jan Horák, který poděkoval zejména divákům za to, že na fotbal v JEDO ani po tomto jaru nezanevřeli a že stále chodí. Dostalo se nakonec i na nejlepšího týmového střelce Bobeše Mrštinu. Překrásnou zlatou kopačku si vystřílel sedmnácti góly. Zvláštní poděkování pak připadlo Jiřímu Pospíšilovi, který svůj úděl nejmladšího hráče nesl velmi statečně a zahrál si asi i mnohem více než sám čekal. Začal však pomáhat v klubu i v jiných směrech, což oceňuje především samotné vedení fotbalového oddílu. Jaký bude ročník následující teprve uvidíme, ale již teď můžeme slíbit opakování ankety!

Jednotlivé tipy a dílčí výsledky si můžete přečíst zde: