Nová útočná akvizice!

Jarní část soutěže PRODIET I.B třídy v JEDO začne i vytoužená posila do útočné vozby. Mladý, talentovaný a hlavně rychlostní typ fotbalisty ze slánské líhně přichází v rámci určité spolupráce z SK Slaný. K veliké radosti vedení klubu se rozhodl Martin Drbota nastartovat svou „dospěláckou“ kariéru právě v dresu jedomělického sokola. Nemalou roli sehrálo i přátelství s Erikem Rezkem (bývalý spoluhráč z mládeže), který mu působení v Sokolu Jedmomělice vřele doporučil. V létě 2018 totiž dokončil „Drby“ poslední sezónu v dorostu SK Slaný. Po té se nepohodl se svým mateřským klubem ohledně svého dalšího kariérního účinkování, a tak strávil půl roku bez aktivního fotbalu. Nyní se však s velikou chutí vrací na trávník a bude se bít za JEDO po boku svého staronového spoluhráče, který ho pomohl zpět k fotbalu zlákat. Martine, vítej! Ať se daří, přejeme mnoho gólové radosti!

Více zajímavostí a příspěvků vždy na Instagramu!

@sokoljedomelice

#jedoforever