Ostrý začátek v Klecanech …..

Již tuto sobotu (11. března od 14:30) se Sokol Jedomělice pokusí získat první jarní body do tabulky Sport Invest I.A třídy. V úvodním mistrovském kole druhé části soutěže zajíždí náš tým do Klecan. Souboj s domácím mužstvem, které v současném ročníku posbíralo o šest bodů více, zřejmě hodně napoví o možnostech a postavení jedomělického Sokola. K následujícímu domácímu střetnutí totiž dorazí Všenorský SK (o skóre druhý tým tabulky)! A hned po té zamíří jedoměličtí do Vraného! Vskutku velmi těžký start. Jsou na něj naši borci připraveni? „Těžko říci. Příprava probíhala spíše na individuální bázi 🙂 a až samotné zápasy ukáží, jak na tom doopravdy jsme. Já však věřím v naše schopnosti. Určitě přijdou i trápení, protože zejména kondičně na tom nejsme bůh ví jak, ale vím že chytrostí a šikovností dokážeme nějaké body sesbírat„: odpovídá jeden z trenérů Robert Nedvěd. Cíle pro tento ročník zůstávají stejné jako v tom předchozím. Pokusit se uhrát co nejlepší umístění a překonat bodový zisk z premiérové účasti v I.A třídě (38 bodů). Zároveň se pak zkusit co nejdříve vyhnout sestupovým starostem. Sokol Jedomělice čeká pouze šest domácích utkáních, a tak bude extrémně důležitý každý zápas – každý bod. JEDO bude opět spoléhat i na svůj věrný fanklub, a tak si pojďme společně užít tyto velké, pro náš klub nezapomenutelné zápasy!

Boje o jarní mistrovské body jsou tou nejlepší pozvánkou!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *