Sokol Jedomělice a Teamstore.cz vyhlašuje anketu o parádní ceny!

Kdo se stane prvním vítězem nové soutěže jenž pořádá naše organizace ve spolupráci s dlouholetým partnerem klubu je zatím ve hvězdách. Na závěrečné rozlučkové akci v červnu 2018 (zřejmě po posledním mistrovském kole s Hostouní) si odnesou hlavní ocenění velmi hodnotné dárky. Během tohoto „večírku“ budou odtajněni nejen nejlepší fotbalisté Jedomělic uplynulého ročníku, ale i samotné tipy! Rozlučkové posezení získá zcela nový rozměr 🙂

O co přesně jde? V první anketě si sami hráči zvolí mezi sebou nejlepší trojici borců. Ještě před posledním sezónním střetnutím musí odevzdat lístek, na kterém napíší své pořadí tří nejlepších (musí ho i podepsat, neboť během večera budou zveřejněny všechny tipy – pro absolutní transparentnost ankety). V druhé neméně zajímavé výzvě bude zvoleno trio fotbalistů z pohledu odborné komise. Opět se všechny tipy následně dočkají zveřejnění. Takže zatímco v prvním případě volí jen samotní hráči (všichni hráčští členové kádru 2017/18), tak v tom druhém volí porota totožným systémem v následujícím složení: Josef Nedvěd, Libor Hovorka, Richard Knotek st., Josef Ekrt, Miroslav Hertl, Milan Záruba, Vlastimil Unger, Jiří Petrásek, Marek Šuta, Jiří Roubal, Drahomíra Roubalová, Jiří Hora, Věroslav Minařik, Josef Suchý, Josef Jůn, František Houška a JEDOFANSULTRAS (jejich hlas bude mít dvojnásobnou hodnotu). V konečném obsazení „odborníků“ můžou ještě nastat změny.

O co se hraje? Samozřejmě o prestiž, trofeje, ale také o velmi zajímavé ceny. Vítězů bude vlastně šest. První v pořadí v obou anketách získají možnost výběru kopaček či volno časové obuvi v jakékoliv hodnotě z nabídky patrona celé akce Teamstore.cz. Ani druhá a třetí místa nepřijdou zkrátka. Připraveny pro ně budou poukázky v hodnotách 1500,- a 1000,- czk na odběr jakéhokoliv zboží od zmíněného partnera klubu. 

Druhá polovina soutěže tak dostává další velmi zajímavý náboj. Již brzy se zde na našem webu dočkáte i hodnocení podzimní části od hlavního trenéra Libora Hovorky. V nejbližší době dojde také k zveřejnění zimní přípravy 2018. Sledujte nás!

JEDOFOREVER

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *