Libora Hovorku doplní Honza Charvát

Realizační tým jedomělického sokola dozná od úvodu nového ročníku několika málo změn. K posílení, tak dochází nejen na hráčské úrovni. Širší kádr totiž přináší vyšší nároky na organizaci a hlavně samotné vedení týmu. Jedoměličtí zřejmě poučeni z let minulých, nechtějí nechat před novou sezónou nic v náhodě. „Pro úspěšnou sezónou chceme skutečně udělat maximum možného. Chceme nejen zapomenout na jaro, ale hlavně znovu vybudovat silný tým. A proto posilujeme hráčský kádr, ale i vedení mužstva. Jsme šťastní že Honza nabídku přijal. S Liborem budou rovnocenní kolegové. Tým převezmou s první tréninkovou jednotkou a prvním přípravným střetnutím, kde konkrétní nastavení a odpovědnosti představíme hráčům.„: objasňuje předseda klubu Josef Nedvěd. 

REALIZAČNÍ TÝM SOKOLA JEDOMĚLICE:

Trenéři: JAN CHARVÁT a LIBOR HOVORKA

Asistent trenérů a sportovní manažer: Robert Nedvěd

Vedoucí mužstva: Richard Knotek st. a Jiří Pospíšil ml.

Lékař týmu: Tomáš Henlín

Kondiční trenér: Vojtěch Hora (možnost individuálních dávek)

Poradce trenérského týmu: Josef Nedvěd

Hlavní trenéři tedy budou dva. Libor Hovorka a Jan Charvát povedou JEDO do nového ročníku PRODIET I.B třídy společně. Cílem je úspěšná sezóna. Co přesně tato fráze znamená? „Nebudeme vyhlašovat žádné konkrétnější výsledkové cíle, vždyť na jaře jsme byli nejhorším celkem naší skupiny. Rádi bychom byli v horní polovině tabulky, ale to asi všichni účastníci soutěže. Důležité je, že proto něco děláme! Nyní jsou na řadě hráči. Teď musí máknout oni. Chápu, že příchodů je hodně, že kádr bude širší, že asi všichni šťastni nebudou. Své místo si ale může-spíše musí vybojovat každý sám. Rozhodně nehodláme na zápasy jezdit v jedenácti lidech jak na jaře. Stejně tak přemlouvat některé borce ať jdou na mistrák či trénink! Během srpna se uvidí a vyhodnotí, zda ještě nějaké změny v kádru nastanou.„: naťukl otázku personálního složení našeho celku předseda fotbalového oddílu. Kádr skutečně ještě může doznat řadu změn. Stále se jedná a ve hře jsou i velmi zajímavá jména. Do prvního mistrovského střetnutí bude jasné, s kým jedomělický sokol vstoupí do ostrých bojů.

Momentálně tým čítá 22 jmen:

Borský Daniel
Cimrman Jakub
Bakos Petr
Ekrt Filip
Henlín Tomáš
Hora Vojtěch
Horák Jan
Janda Martin
Knotek Richard ml.
Kolbuch Vlastimil
Kubenka Petr
Milfait Filip
Mrština Bobeš
Nedvěd Robert
Nejman Miroslav
Pospíšil Jiří
Pospíšil Josef
Procházka David
Švarc Jakub
Vicenec Pavel
Vyšata Roman
Zahradník Martin

Rozlosování a hlavně soupis všech JEDO zápasů najdete na úvodní stránce našeho webu v sekci ZÁPASY JEDO. Z naší skupiny postoupil do I.A třídy celek Velké Dobré. Po té nabídku postupu akceptoval tým SK Doksy. Naopak sestoupili kromě Lužné i Zlonice. Mšec se rozhodla přihlásit okresní přebor (Rakovník). Nováčků tedy bude hned několik. Družec, Vinařice, Zavidov, Lišany a Lány nebudou rozhodně chtít být jen do počtu. Kde hledat favority? Rezervní týmy Slaného a Hostouně budou vzhledem k silným kádrům svých pilotních týmů asi pomýšlet hodně vysoko. Braškov po výborném jaru asi také. Přehled všech účastníků PRODIET I.B třídy skupiny „A“ a výsledky soutěže slušnosti uplynulého ročníku přinášíme samozřejmě také.

ROZLOSOVÁNÍ:

SOUTĚŽ SLUŠNOSTI 2017/18: