Sobota plná fotbalu!

Páteční slavnostní zasedání u příležitosti výročních oslav proběhne 26.6. 2015 v jedomělické sokolovně od 18:00. Zde si připomeneme bohatou historii místní tělovýchovné jednoty. Ocenění si odnesou vybraní členové Sokola, ale pověstným zlatým hřebem večera bude jistě představení knížky věnované organizaci TJ Sokol Jedomělice. Vše vyvrcholí taneční zábavou a ohňostrojem!

Sobotní program se odehraje na fotbalovém hřišti, kde se od 9:00 v žákovském turnaji utkají týmy Hřebče, Kačice, Jedomělice „A“ a Jedomělice „B“. Zhruba od 13:30 nastoupí tři hvězdné týmy dospělí. Bývalí a současní hráči Jedomělic!

Nominace týmů:

JEDOPRAHA

JEDOSLANÝ

JEDOMĚLICE

TJ Sokol Jedomělice si vyhrazuje výsadní právo na možnost změny v jednotlivých nominací. Hráče omlouvá pouze zranění či nemoc doložená a potvrzená týmovým lékařem (T.Henlín)!

Ceny suvenýry