Jan Horák ohlásil návrat do kádru jedomělického Sokola

Nejužší vedení klubu mělo v posledních dnech na pilno. Uplynulý týden přinesl doslova personální „průvan“ v týmu, který se pere o body v I.A třídě středočeského kraje. Padla zásadní rozhodnutí o uvolnění hráčů na hostování. Zároveň i svitla naděje, že v jedomělickém dresu uvidíme opět nejen Honzu Charváta, který už začal s tréninkem, ale i Honzu Horáka!

Po korektní žádosti Martina Patče o hostování z důvodu menšího herního vytížení, přispěchal s prosbou o půlroční „hostovačku“ i Michael Chvoj, kdysi „naděje“ a velký příslib budoucnosti našeho klubu 🙂 . Oběma žádostem klub vyhověl, i když u „Patčika“ se skřípěním zubů: „S velmi těžkým srdcem Martina pouštíme. Je to super kluk do party, který je v Jedo už dlouho. Nejen, že se znatelně podílel na všech posledních postupech týmu, ale má i své neoddiskutovatelné místo v kabině“, říká Robert Nedvěd. Oba borci stráví půl roku v sousedních Tuřanech. Třetím odchodem v pořadí se stal Vlastimil Kolbuch. Ten zamířil, tak trochu po tají, do mužstva SK Zichovec. „Vlasta nás všechny v klubu trošku zaskočil a zároveň zklamal. Jeho hru na schovávanou jsme nepochopili a moc nás to mrzí, protože jsme s ním počítali. Jeho současná pozice byla na hraně základní sestavy a bylo jen na něm, kdy se v ní objeví a zda v ní zůstane. Je to v podstatě služebně nejstarší hráč tohoto kádru, ale zachoval se pro nás naprosto nepochopitelně, proto jsme se rozhodli nakonec uvolnit i jeho“, upřesňuje situaci předseda klubu Josef Nedvěd.

Naopak směrem do kádru se vrací tolik očekávaní Honzové Charvát a Horák. Jan Charvát začal již s tréninkem a až následující dny ukáží, co všechno mu tělo dovolí. „Hory“ se zapojí následujícím domácím zápase s Dlouhou Lhotou. „Chtěl bych pomoci. Jedo jsou srdeční záležitost. Nejsem fyzicky připravený na nějakou větší porci minut, to určitě ne a ani by to nebylo fér vůči klukům, dlouho jsem nebyl. Pracovní vytížení mně nedovoluje fyzickou připravenost na jakou jsem byl zvyklý, ale věřím, že časem se do toho zase dostanu“, vysvětluje Honza Horák.

Jedoměličtí mobilizují všechny síly! Dost bylo řečí a úvah nad výsledkovou i herní stránkou věci. Nyní se musí bojovat! Přichází velmi těžká utkání. Návrat zmíněných hráčů, ale i odhodlání týmu porvat se výhru jsou tou nejlepší pozvánkou na nedělní odpoledne. V 16:30 se v Jedomělicích představí Dlouhá Lhota, která nám ve svém domácím zápase nedala šanci na úspěch. Oplatí jim naši borci porážku a získají tolik toužené body? Přijďte se v neděli podívat a povzbudit náš klub v nejvyšší soutěži, která se kdy v Jedo hrála!

logo-Jedo