TJ Sokol Jedomělice se dohodl na spolupráci s Nadací ADRA!

V Jedomělicích se o tomto víkendu odehraje asi největší duel v celé existenci klubu. Na „mistrák“ dorazí SK Slaný! Soupeř, kterému bychom velmi rádi vzdorovali v plné síle a bohužel i za úplně jiné situace. Vedení klubu nakonec rozhodlo, že nebude žádat o přeložení tohoto zápasu a naopak ho využije jako jednu z prvních příležitostí pomoci Martinovi po tragických událostech. V neděli 13. září s časem zápasu bude oficiálně spuštěna veřejná sbírka na pomoc Martinovi a Elišce. Lidé, ale mohou přispívat už nyní! Nezapomínejte prosím vždy uvést správný variabilní symbol!

Horizontalni logo ADRA barevne

Číslo účtu, kam mohou poslat lidé dary je: 57333375/0300, variabilní symbol 217

Sbírka je organizována v rámci veřejné sbírky Nadace ADRA (osvědčení Magistrátu hl. m. Prahy č. j. S-MHMP/980701/2013), bližší informace na www.nadace-adra.cz.

www.adra.cz/nadace-adra/pomahejte-s-nami

Variabilní symbol je určen pouze pro Martina Jandu, pokud dárce symbol neuvede, putuje dar do všeobecného fondu sbírky. Dárce si může příspěvek odečíst od základu daně. 

www.adra.cz/document/nadace–financni-pomoc-jak-usetrit-na-danich

logo-Jedo

TJ Sokol Jedomělice ve spolupráci s Nadací ADRA pořádá veřejnou sbírku „Na pomoc Martinovi a Elišce“ a i nadále se bude snažit ze všech sil pomáhat Martinovi v přetěžkém životním období! „S Martinem jsme v denním kontaktu a samozřejmě nabízíme širší záběr pomoci,“ řekl na úvod předseda klubu Josef Nedvěd. Samotné, kdysi tolik očekávané střetnutí se Slaným nakonec nabývá úplně jiného rozměru. „Myslím, že budu mluvit za všechny v našem klubu, když řeknu, že je pro nás v současné době mnohem důležitější, abychom vybrali co nejvíce prostředků na pomoc Martinovi a Elišce, než samotný výsledek zápasu,“ doplnil předseda fotbalového oddílu. Zároveň pak detailněji vysvětlil průběh nedělního oficiálního spuštění veřejné sbírky: „Vstupné na toto utkání bude dobrovolné a ihned poputuje na sbírkové konto. Hráči navíc přichystali pro všechny návštěvníky menší překvapení v podobě možnosti koupě dresů bývalých i současných ligových hráčů. Velmi ochotně pro tuto akci věnovali své dresy především Ti, kteří Martina osobně znali, a tak o zajímavé kousky nebude nouze. Do prodeje půjdou i klubové suvenýry včetně knihy. Veškerý výtěžek z této akce bude opět ihned připsán Martinovi a Elišce na účet“.  

TJ Sokol Jedomělice děkuje Všem za vzkazy a hlavně za neustálé nabídky pomoci. Moc si toho vážíme. Nyní dáváme Všem možnost jak Martinovi a Elišce opravdu do budoucna pomoci!

Prosím přispějte!

Věřme, že Martina brzy uvidíme opět v dresu „Jedo“!

Bojuj kamaráde!

_MG_4859_MG_4863_MG_486720141217_175626

Koho už ovšem v jedomělickém dresu letos určitě neuvidíme je Josef Pospíšil. SK Slaný si v této těžké situaci stáhl svého brankáře z hostování zpět. Vedení slánského klubu nám tak necelý měsíc před vypršením možnosti „hostování“ zadělalo na pořádné starosti. Naopak vedení Dlouhé Lhoty se velmi vstřícně podílelo na přeložení zápasu z uplynulého kola na 30. září od 16:30.

Jandis adra

Jeden komentář: “Veřejná sbírka na pomoc Martinovi a Elišce!”

  1. Šárka napsal:

    Chtěla bych osobně moc poděkovat těm, kteří se zasloužili o zřízení účtu. Prosím všechny, aby darovali klidně i malou částku, čím víc nás bude, tím větší bude pomoc a oni si jí zaslouží.
    Díky Šárka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *