Podzim, trenéři, pohyb v kádru, Vánoce 🙂

PODZIM
Nechceme obšírněji ani hodnotit podzim, protože první polovina po covidové sezony přinesla očekávané trable. Bohužel jsme očekávali i postupné návraty našich opor do kádru (Hora, Bakos a Kubenka) a tam to úplně nedopadlo dle plánu. Tudíž trápení s dostatečnou šíří použitelných hráčů na podzim opět gradovala. I tak byl start solidní. Bohužel poslední léta již domácí hřiště není, tak jako tomu bývalo v minulosti, nedobytnou tvrzí. Tři domácí kola s Klobuky, Lubnou a Braškovem hraničili až s ostudou. Zde jsme utržili zásadní bodové ztráty. Je však potřeba se smířit s výkonnostní realitou zapříčiněnou nulovým tréninkem a také vyšším počtem “raněných”. Kvalitativní a tréninkový rozdíl prvních tří mužstev soutěže (B týmy Kladna, Hostouně a Slaného) od ostatních účastníků je obrovský a je určitě zajímavé, že zrovna v těchto střetech předvedl náš tým čeho je schopen. Je více než jasné, že nás na jaře čeká veliký boj. Pokusíme se v rámci možností na něj připravit a udržet dále krajskou soutěž v Jedomělicích. Individuálně raději hodnotit nebudeme, avšak několik jmen je třeba zmínit. Radost nám totiž udělalo zapojení Květoslava Ševčíka do mužstva. Dá se říci dalšího “místního odchovance”, který mimo jiné zvedl i hudební úroveň týmových kulturních akcí. Výborný podzim sehrál i navrátivší se Honza Paluba.

TRENÉŘI
Vedení klubu je stále přesvědčeno, že těžko kdy v JEDO bude působit “fundovanější” trenérský tým. A stále se musíme opakovat, jaká je obrovská škoda, že tento kádr si není schopen vzít či vytěžit z tohoto “velení” daleko – daleko více. Jan Charvát tak učinil rozhodnutí opustit svůj post. Je to rozhodnutí, které se budeme samozřejmě ještě snažit zvrátit, neboť i hráči během rozlučkového večírku ukázali, jak moc za trenérem stojí. Pracujeme tedy se třemi variantami. Prioritou je setrvání současných trenérů. Druhým krokem v pořadí by bylo logické povýšení asistenta, pokud by nabídku přijal. A poslední možností pak příchod trenéra “z venku”.

POHYB V KÁDRU
Obrovskou radost nám udělala dohoda s Petrem Bakosem, který bude i na jaře hájit naše barvy. Dále pak i před-domluvený přestup Petra Jindry z Buštěhradu. Po zranění se pokusí o návrat Vojtěch Hora a Tomáš Henlín, na oba se už moc těšíme. Velmi věříme v návrat Michala Dragouna a stejně tak Petra Kubenky, který stále laboruje s bolavými zády. Návrat do tréninku oznámil i Kuba Erba. Pokud by přálo štěstí a všech sedm se na jaře zapojilo, asi by to byla síla, která by byla schopna nás posunout v tabulce výš. Opačným směrem opouští kádr Filip Milfait. U dvou jmen současného kádru pak stále ještě visí otazník.

 

Výkonný výbor

Josef Nedvěd, Pavel Vicenec a Robert Nedvěd

 

Krásné vánoční svátky a do Nového roku hodně zdraví a úspěchů.

SOKOL JEDOMĚLICE z.s.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *