Oficiální rozhodnutí klubu TJ Sokol Jedomělice přihlásit I.A třídu středočeského kraje se po roce opět a znovu nerodilo vůbec lehce. Třetím rokem tak budou „Jedo“ válčit na úrovni kraje. Ještě před pěti lety a vlastně i celou svou existenci TJ Sokol pendloval mezi III. a IV. třídou kladenského okresu. Posledních pár let i bez silného sponzora v zádech klub dokazuje, že poctivou prací, radostí z fotbalu a nutno říci i bez bůh ví jakého trénování 🙂 se dá rovnat i těm nejlepším v rámci kraje.

Josef Nedvěd

Již delší dobu jsme toto téma v naší organizaci samozřejmě živě diskutovali. Dá se říci, že v této věci nebyla jednotnost. Proto jsme chtěli znát vůli všech našich hráčů nejen v otázce úrovně soutěže, ale i ohledně setrvání v mužstvu a ideálního hracího dne. Fotbal v Jedomělicích se snažíme dělat demokraticky. To už bylo několikrát řečeno, ale upřímně říkám, že předpoklad a taková nepsaná dohoda nejužšího vedení klubu byla po této sezóně přihlásit I.B třídu. Domnívali jsme se, že z daleka ne všem hráčům tato třída vyhovuje. Chtěli jsme však pro čisté svědomí dát možnost vyjádřit se každému z nich. Bohužel jejich názory nás zatlačily do kouta. Pouze tři hráči rezolutně odmítli současnou úroveň soutěže – mezi nimi i můj syn a Tomáš Henlín. Dva důležité články našeho oddílu. Ovšem jednoznačná slova, myšlenky a úvahy všech oslovených mé rozhodnutí zcela pozměnila. Vzhledem k tomu, že sportovně si tento tým svou účast oprávněně vybojoval a další rok dokážeme ekonomicky zajistit a také proto, že náš kádr opouští pouze dva hráči – zůstáváme! Určitě je třeba nastavit několik zásadních požadavků směrem k týmu, ale pokud nepadne nějaké neočekávané rozhodnutí svazu (reorganizace soutěží apod.) budeme hrát I.A třídu v Jedomělicích i v následujícím ročníku! Čeká nás znovu a znovu spousta práce. Bič, který si na sebe šijeme je stále větší a větší. Uspokojení a sportovní úspěch v podobě tabulkového udržení se v této společnosti je na tolik silné, že v současné chvíli přebíjí i logické důvody pro nižší soutěže.

Josef Nedvěd

Předseda TJ Sokol Jedomělice

Nová nastavení v naší organizaci. Hodnocení uplynulé „opět“ 🙂 historické sezóny. Kádr pro nový ročník. Start přípravy včetně přípravných zápasů. Losovací aktiv 2016/17. To všechno jsou zajímává témata následujícího období – sledujte nás!

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *