Na první domácí mistrovské utkání zve předseda klubu Josef Nedvěd.

Vážení příznivci našeho malého klubu,

Josef NedvědMám velkou radost, že Vás mohu již druhý rok v řadě opět přivítat na úvodním domácím mistrovském zápase v této krajské soutěži. Loňské osmé místo v I.B třídě středočeského kraje je nejvyšším umístěním, kterého kdy v Jedomělicích bylo dosaženo. Z celé téměř padesátileté historie našeho oddílu momentálně prožíváme nejúspěšnější období. Přesto vstupujeme do tohoto ročníku s velikým respektem, neboť síla soupeřů nám v minulé sezóně dala pocítit skutečnou úroveň této soutěže. Snažili jsme se svědomitě a poctivě připravit na mistrovské boje ať už posílením hráčského kádru či samotnou letní přípravou. Přesto přišel v úvodním kole dílčí neúspěch v podobě prohry v Rakovníku. Trápení středové řady, nejistý výkon všech hráčů, ale i rozhodčích v nás zanechali trpké pocity z letošní premiéry. Změn (příchodů i odchodů) bylo letos více, než je u nás obvyklé, proto herní projev zkraje asi nebude ideální. Věřím ale v sílu, kvalitu, vůli a bojovou morálku našeho kádru. Jakékoliv umístění, které by překonalo to premiérové, by bylo fantastickým úspěchem. Přáním a hlavním cílem této sezóny je vyhnout se sestupovým starostem. Respektujeme ovšem kvality soupeřů a víme, že nás v každém kole, čeká hodně tvrdý boj. Proto také nadále spoléháme na přízeň našich fanoušků, jejichž účast na prvním utkání byla opět fantastická.

 

Josef Nedvěd

předseda TJ Sokol Jedomělice.

 

Logo Jiro výtahy

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *