Úžasné fandění!

Nedělní zápas skončil nejlépe, jak mohl a to si zasloužilo pořádnou „děkovačku“! Modrobílí hráči jedomělického Sokola nejdříve rozstříleli Rakovník a po té se podělili o radost z veliké výhry se svými fanoušky přímo před jejich sektorem. Skvělé fandění, nové chorály, ale i trocha těch výtržností, to vše bylo k vidění během zápasu v podání modro-žlutých „Jedo chuligánů“! Závěrečná píseň „Cesta“ v podání nejvěrnějších a nejslyšitelnějších fandů po konečném hvizdu hlavního rozhodčího téměř vehnala slzy do očí všem domácím fotbalistům. Po chvíli klidu a krátkém vydechnutí přišla na řadu další děkovná chvilka – pusťte si video! Po následujících domácích zápasech se Vám pokusíme zprostředkovat i živé ohlasy hlavních aktérů 🙂 !

Nové suvenýry v prodeji!

Současně s prvním mistrovským zápasem jara 2015 došlo ke spuštění prodeje nových suvenýrů vyrobených u příležitosti padesátiletého výročí založení klubu! Suvenýry jsou k nahlédnutí zde na webu pod záložkou „Fans shop“ a k prodeji během domácích utkáních v občerstvení na hřišti! Během tohoto jara dojde ještě určitě k rozšíření nabídky! První den prodeje šly doslova na dračku hlavně krásné pletené šály, ale v nabídce je například i třeba hit minulého léta „frisbee“ přímo s logem TJ Sokol Jedomělice!

Ceny suvenýry

Program výročních oslav!

Samotný program letních oslav bude již brzy zveřejněn. Slavnostní akt bude probíhat ve dnech 26.-27.6. 2015 a v současné době se dolaďují poslední detaily této akce. Již nyní však můžeme prozradit, že na hřišti uvidíme nejen turnaj žáků, ale i turnaj mužů v podání bývalých i současných jedomělických hvězd!

Copy of 0001Kubaslogo-Jedo