První přestup a hned trumfové eso 🙂

Tolik očekávaný návrat se stává realitou. První a hned velmi zvučná posila zamířila v zimní přestávce do našeho týmu. Michal Buzek již v dresu jedomělického Sokola své kvality prokázal, a i proto vedení klubu stavělo jeho příchod jako jasnou prioritu. Dohodu komplikovala pracovní a rodinná vytíženost rtuťovitého záložníka. Ovšem zážitky z jeho půlročního působení v JEDO ho nakonec přivábily zpět. „S největší pravděpodobností se bude jednat pouze o jarní pomoc. Michal je časově doslova na roztrhání a navíc o něj jeví veliký zájem i jeho současný mateřský klub FC Přední Kopanina. Moc si jeho rozhodnutí hrát opět za Jedomělice vážíme. Pro mě osobně je to od něj obrovské gesto a já vím, že za to můžu a musím poděkovat i svým současným spoluhráčům, kteří Michala pomohli k nám zpět zlákat“: objasnil situaci okolo vysněné posily hlavní trenér Robert Nedvěd. Ideálně ještě další dvě nové tváře by rádi trenéři viděli hned na začátku přípravné fáze. Přestupové eso již JEDO management v podobě Buzkova přestupu vytáhl, ale o jedné velmi výrazné vele zkušené (ex-ligové) kartě stále vyjednává. Reálné jsou však i odchody. Tudíž je možné, že kádr pro jarní část mistrovské soutěže se bude „dolaďovat“ ještě během samotné zimní přípravy.

Fotbalový oddíl Sokol Jedomělice, z.s. uzavřel novou exkluzivní smlouvu se společností Teamstore s.r.o. Ta se tak na dva roky stává výhradním dodavatelem produktů NIKE pro klub. „Nový výhodnější kontrakt nám zajistí možnost potřebného vybavení a obléknutí se doslova od hlavy až k patě. Klubovou image chceme i nadále vylepšovat a k tomu nám náš partner dopomůže mimo jiné i téměř 50% slevou na všechny své produkty„: dodává a chválí nové spojenectví Nedvěd. Již v jarních odvetách budou k vidění jedoměličtí hráči v nových NIKE dresech. V blízké budoucnosti se plánuje týmová-tréninková či před zápasová souprava. Světlo světa spatří již brzy i nové vycházkové triko, které bude dostupné i pro všechny členy a příznivce jedomělického Sokola. Nové zimní čepice (též nejen pro hráče) budou k dispozici už se startem tohoto přípravného období! O dalších novinkách Vás budeme nadále informovat nejen zde na webu, ale i na facebookových stránkách. Sledujte nás!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *