FC Přední Kopanina-B vs Sokol Jedomělice

29.2.2020

Lekce z FOTBALU 🙁

Přípravné střetnutí v pražských Střešovicích s rezervním týmem FC Přední Kopaniny bylo zcela v režii našeho soupeře. Protivník posílený o několik borců prvního mužstva v zápase totálně dominoval. Fotbalovost, rychlost a zdravá drzost v podání našeho protivníka nedala šanci „retro“ fotbalu ze strany Jedomělic. Naši borci po pátečním večerním tréninku utkání absolutně nezvládli. Nestíhali, chybovali v rozehrávce, či odevzdávali míč soupeři pouhým dlouhým odkopem. V přípravném procesu FC Přední Kopaniny se jednalo o „generálku“ před začátkem soutěže I.A třídy, a přestože jedomělický sokol má do ostrého startu ještě nějaký ten čas, jedná se o velikou facku a kruté vystřízlivění. Nelze neustále přemlouvat hráče k tréninku! Věřme, že tento výsledek a ukázka „moderního“ fotbalu, otevřela i ty nejzavřenější oči, a že se tým konečně semkne a kvalitně potrénuje. Žádný ze soupeřů totiž nespí!

2. Tibor Kostovčík
4. Robert Nedvěd