SK DRUŽEC vs Sokol Jedomělice

2.11.2019

Tři body, sedm branek…

Prvního vítězství z venkovního utkání podzimní části FUMBI I.B třídy dosáhli jedoměličtí až v jedenáctém kole 🙁 Na hřišti družeckého SK znamenal konečný výsledek a hlavně sedm vstřelených branek doposud nejvyšší výhru Sokola Jedomělice v probíhajícím ročníku. Sobotní po polední, umoudřené počasí doslova vybízelo k fotbálku, a i když mazlavý terén nebyl úplně jednoduchý, tak se konečně zrodily tři plusové body do tabulky pravdy.

Ač měli hosté od úvodního hvizdu znatelnou převahu, téměř hodinu hry to výsledkově na výraznější rozdíl ve skóre úplně tak nevypadalo. Po brzkém vedoucím gólu Drboty totiž dokázal domácí tým rychle zareagovat a asi z jediné návštěvy v našem vápně skórovat. A tak započalo dobývání soupeřovi svatyně a hlavně zahuštěné oblasti před ní. Spousta střel svůj cíl nenašla, jednou pomohlo Družci i břevno. Propadla jen Nedvědova „rána“ z přímého kopu. Naštěstí do druhé poločasu nastoupilo hostující mužstvo opět velmi trpělivě a po deseti minutách hry se začaly dít věci. Muž zápasu Martin Drbota předvedl tři úžasné asistence. Po nich postupně skóre navýšili Milfait, Mrština a Radošinský. Zahradník zanedlouho přispěchal jak jinak než s nájezdem, který neproměnil, ale dorážkou vše napravil 🙂 S koncem zápasu pak lahůdkově zakončil Palubovu pobídku Filip Milfait, který nádherně vymetl šibenici domácí branky a stanovil konečnou podobu výsledku na 7:1 z pohledu jedomělického sokola.

Super výsledek. Avšak i přes veškerou úctu k soupeři by se naši hoši neměli nechat „unést“, neboť skuteční a velcí soupeři nás čekají v kolech následujících. Tady se teprve ukáže jestli už je z JEDO konečně „tým“ schopný porážet silnější soky. Dvě poslední kola vlastně rozhodnou o tom, jak se první polovina soutěže bude hodnotit. Doufejme, že se nemoci a zranění již jedomělickým vyhnou a kromě zraněných opor Hory, Nedvěda a Vyšaty se všichni zodpovědně na závěr připraví. V neděli přivítáme slánskou rezervu, která jistě naši připravenost dostatečně prověří.

PŘIJĎTE FANDIT!

JEDOFOREVER