Sokol Jedomělice vs TJ Sokol Řepy

14.2.2015

Super výsledek!

V předposledním zápase skupiny v zimním turnaji na Aritmě rozdrtili jedoměličtí TJ Sokol Řepy. Účastník pražské I.B třídy dokázal vzdorovat pouze úvodní poločas. „Svižná hra našich hráčů slavila úspěch zejména v druhé polovině zápasu. Možná se také konečně začíná projevovat fyzická kondice z náročnějších tréninků posledních týdnů“ zhodnotil celkový herní projev pro náš web Josef Nedvěd.

Na celou řadu plánovaných i neplánovaných absencí v tomto zápase dali jednoznačně zapomenout svými výkony nastoupivší hráči jedomělického Sokola. Střelecky se opět zaskvěli Patrik Krivak s Petrem Jindrou, o jejichž hostování u nás se již intenzivně jedná. Zimní formu a lásku k umělým povrchům 🙂 potvrdil jednou brankou znovu Josef Průcha. Gólový apetit dvěma zásahy pak nasytil i nejlepší střelec podzimní části Bobeš Mrtština. „V útoku dostal po delší době příležitost teprve osmnáctiletý Zdeněk Mucha, který je u nás na zkoušce a nutno dodat, že si vedl opravdu skvěle. Dále mě velmi příjemně překvapili svou chutí a výkonem naši krajní beci Vojta Hora a Vlasta Kolbuch. Také jsem rád, že Martin Zahradník odehrál celý zápas ve vysokém tempu a dostává se zpět do formy“ těmito slovy uzavřel své povídání předseda TJ Sokol Jedomělice.

Vzhledem k četným zdravotním absencím čeká tým následující týden pouze jeden trénink. Již tradičně na umělé trávě ve Slaném ve čtvrtek od 19:30! Boje ve skupině zimního turnaje Weber Cup 2015 se završí střetnutím s domácí Aritmou v sobotu v 9:30. Reálně je tak stále ve hře souboj o celkové třetí místo v naší premiérové účasti v tomto turnaji.

6. Josef PrůchaGól
7. Roman Vyšata